Merkez Şube

MERKEZ

 

Yetersizlikten etkilenmiş bireylere ve değerli ailelerine destek hizmetler sağlamak amacıyla kurulan Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizin çatısı altında ‘‘Özel Eğitim Alan Öğretmenleri, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanları, Uygulamalı Davranış Analizi Uygulayıcıları (ABA), Okul Öncesi Öğretmenleri, Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenleri, Dil Terapistleri, Psikolog, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlar’’ sürekli kendini yenileyen ve bilimselliği ön planda tutan bir ekip profesyonelliği ile çalışırlar.

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Nuran Öztürker

Nuran Öztürker

Okul Psikoloğu/Özel Eğitim Uzmanı

K. Kubilay Yıldırım

K. Kubilay Yıldırım

Eğitim Koordinatörü/Özel Eğitim Uzmanı

Nur Çam

Nur Çam

Özel Eğitim Uzmanı

Ali Yanar

Ali Yanar

Özel Eğitim Uzmanı

Abbas Mariyagil

Abbas Mariyagil

Özel Eğitim Uzmanı

H.Fusun Mühürcüoğlu

H.Fusun Mühürcüoğlu

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Banu Elmas Güner

Banu Elmas Güner

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Ceylan Selvi

Ceylan Selvi

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Leyla Gündoğdu

Leyla Gündoğdu

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Feyza Nur Çal

Feyza Nur Çal

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Büşra Gökçe

Büşra Gökçe

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Hande Taş

Hande Taş

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Pelin Atılgan

Pelin Atılgan

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Seda Ertürk

Seda Ertürk

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Nurten Fendal

Nurten Fendal

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Nur Cihan Tabir

Nur Cihan Tabir

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Ceyda Öztürk

Ceyda Öztürk

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Eylem Egeze

Eylem Egeze

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Fatma Karadağ

Fatma Karadağ

Çocuk Gelişimi ve Eğitim Uzmanı

Aynur Genç

Aynur Genç

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı

Gülsüm Tomruk

Gülsüm Tomruk

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı

Selen Cabiroğlu

Selen Cabiroğlu

Psikolog ve PDR

Bedirhan Kaplan

Bedirhan Kaplan

Sınıf Öğretmeni

Sümeyye Şahin

Sümeyye Şahin

Psikolojik Danışman/Rehberlik

ABA Birimi

K. Kubilay Yıldırım

K. Kubilay Yıldırım

Eğitim Koordinatörü/Özel Eğitim Uzmanı

Melis Şengün

Melis Şengün

ABA Süpervizörü

Havva Yalın

Havva Yalın

ABA Süpervizörü

Zeliha Deniz Çakmak

Zeliha Deniz Çakmak

Özel Eğitim Uzmanı/ABA Uygulayıcısı

Ayyüce Sarıgül

Ayyüce Sarıgül

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Orhan Kaçmaz

Orhan Kaçmaz

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Gülşah Oktay

Gülşah Oktay

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Meltem Kumaş

Meltem Kumaş

Çocuk Gelişimi ve Eğitim Uzmanı/ABA Uygulayıcısı

Güleser Karagöz

Güleser Karagöz

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Melek Kayasuyu

Melek Kayasuyu

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Meltem Erkoca

Meltem Erkoca

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Merve Aksoy

Merve Aksoy

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Yağmur Coşkun

Yağmur Coşkun

Okul Öncesi Öğretmeni/ABA Uygulayıcısı

Ayten İzgin

Ayten İzgin

Çocuk Gelişimi ve Eğitim Uzmanı/ABA uygulayıcısı

Süleyman Avcıkurt

Süleyman Avcıkurt

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Özgür Eroğlu

Özgür Eroğlu

Güzel Sanatlar Öğretmeni

Sultan Yılmaz

Sultan Yılmaz

Sosyal Hizmet Uzmanı

İdari İşler

Leyla Macit

Leyla Macit

İdari İşler Sorumlusu

Müzehher Hedbe Serin

Müzehher Hedbe Serin

İdari İşler Sorumlusu

Nihal Güler

Nihal Güler

İdari İşler Sorumlusu

Nilgün Çiçek

Nilgün Çiçek

İdari İşler Sorumlusu

Tuğba Şekerci

Tuğba Şekerci

İdari İşler Sorumlusu

Bilge Ceylan

Bilge Ceylan

Yardımcı Öğretmen

Kübra Kutlu

Kübra Kutlu

Yardımcı Öğretmen

Müşerref Sazak

Müşerref Sazak

Yardımcı Öğretmen

Sedef Morkaya

Sedef Morkaya

Yardımcı Öğretmen

Hakan İnci

Hakan İnci

Ulaşım Sorumlusu

İbrahim Gökşen

İbrahim Gökşen

Ulaşım Sorumlusu

Levent Yaşa

Levent Yaşa

Ulaşım Sorumlusu

Ramazan Sayan

Ramazan Sayan

Ulaşım Sorumlusu

Yılmaz Yaşa

Yılmaz Yaşa

Ulaşım Sorumlusu

Döndü Cırık

Döndü Cırık

Hizmetli

Fazilet Şahin

Fazilet Şahin

Hizmetli

Rukiye Koç

Rukiye Koç

Hizmetli

Zeynep Serap Mert

Zeynep Serap Mert

Hizmetli

Top